Kolik dílů má turecký seriál?

35-40 epizodPrůměrná délka sezóny tureckého seriálu je přibližně 35-40 epizod. Nové epizody se natáčejí 6 dní v týdnu, aby se stihl náročný produkční plán, a štáby mohou pracovat až 18 hodin denně.

Který turecký seriál má nejvíce dílů?

„Arka Sokaklar“ (turecky Ulice) se stal „nepřetržitě trvajícím tureckým seriálem všech dob“, protože právě začíná jeho patnáctá sezóna. „Natáčení 557. epizody probíhá a bude brzy odvysílána,“ uvedli představitelé deníku Milliyet.

Kolik dílů má turecký seriál?

Který je nejslavnější turecký seriál?

 • Bizim Hikaye (Náš příběh) …
 • Behzat Ç. …
 • Kara Sevda (Nekonečná láska) …
 • Kuzey Güney. …
 • İçerde (Insider) …
 • Aşk-ı Memnu (Zakázaná láska) …
 • Kiralık Aşk (Láska k pronájmu) …
 • Erkenci Kuş (Ranní ptáče) Romantická komedie, která sleduje milostný příběh mezi začínající spisovatelkou a bohatým podnikatelem.

Proč byl turecký seriál zrušen?

Společnost Netflix potvrdila, že zrušila výrobu původního tureckého seriálu If Only poté, co místní úřady požadovaly, aby streamovací služba odstranila ze scénáře postavu homosexuála. Streamovací gigant oznámil osmidílné romantické drama v březnu.

Které země sledují turecké seriály nejčastěji?

Turecké seriály jsou proto hojně sledovány v jihoamerických zemích, jako jsou Argentina, Brazílie, Kolumbie, Peru a Chile . Dalším regionem, kde jsou turecké seriály oblíbené, je jižní Asie. Země jako Indie a Pákistán jsou velmi přísnými fanoušky tureckých dramat.

Kolik tureckých seriálů je na Netflixu?

V současné době je na Netflixu 88 tureckých filmů a seriálů.

Který seriál má nejvíce dílů na světě?

Jednotlivé seriály

Program Žánr Počet epizod
Dny našeho života Soap opera 14,430
Jak se točí svět Soap opera 13,858
Jídlo Bulaga! Varietní pořad 13,483
Mladí a neklidní Soap opera 12,549

Kdo je tureckou herečkou číslo 1?

1. Hande Ercel . Hande Ercel je pravděpodobně nejznámější a nejkrásnější tureckou herečkou.

Kdo je tureckým hercem č. 1?

Existuje mnoho známých tureckých herců mužského pohlaví, ale tím, který má největší společenskou sledovanost, je Burak Özçivit . Je to snad nejznámější herec z Turecka!

Proč se v tureckých seriálech nelíbají?

Zajímavé je, že milostné scény nebo líbání jsou považovány za obscénní, ale zbraně a násilí jsou považovány za bezpečné. Nebo si to alespoň RTÜK myslí, protože nikdo si nedělá starosti s uváděním zbraní nebo násilných scén ve filmech, ale u líbání se zastavujeme a kroutíme hlavou.

Proč je alkohol v tureckých seriálech rozmazáván?

Součástí zákona byl také požadavek na rozmazávání zobrazení alkoholických nápojů v televizi a v televizních filmech, jako tomu bylo již dříve u cigaret, a na lahvích se měla objevit zdravotní varování podobná varovným sdělením na obalech tabákových výrobků.

Jaký je nejsledovanější turecký seriál na světě?

Televizní seriály, Turecko (seřazeno podle oblíbenosti vzestupně)

 1. Snílek (2018-2019) TV-PG | 120 min | Komedie, Romantický. …
 2. Sen Çal Kapimi (2020-2021) TV-PG | 120 min | Komedie, Romantický. …
 3. Co když miluješ příliš (2023- ) …
 4. Jáma (2016-2021) …
 5. Jako by (2021- ) …
 6. Jmenuji se Farah (2023- ) …
 7. Nekonečná láska (2015-2017) …
 8. Dirilis: Dějiny filmu a seriálu (2017) (v anglickém originále: Dirilis) Ertugrul (2014-2019)

Která země má nejvíce dramat?

Čínská televizní dramata (zjednodušená čínština: 中国电视连续剧; pinyin: Zhōngguó diànshì liánxùjù), někdy hovorově označovaná jako C-dramas nebo C-dorama, jsou televizní dramata pocházející z Číny nebo z oblasti Velké Číny. Čína produkuje více televizních dramat než kterákoli jiná země .

Jak populární je turecký seriál?

Díky společné historii a kulturní blízkosti jsou turecká dramata v arabsky mluvícím regionu naprosto populární a masivně překonávají západní zábavní průmysl. Turecká dramata – neboli dizi, jak se jim turecky říká – jsou již dlouho oblíbenou volbou pro milovníky televize po celém světě .

Jaký seriál má na Netflixu nejvíce dílů?

" Grey's Anatomy " má 342 epizod v 15 sériích, což je nejdelší seriál na Netflixu.

Který seriál je nejdelší na světě?

S hodně přes 700 epizodami je "Simpsonovi" nejdéle vysílaným seriálem v hlavním vysílacím čase.

Jaká je nejdelší televizní epizoda vůbec?

Pokud nepočítáme 152minutové finále seriálu Sense8, které se původně vysílalo jako samostatný film, nebo norský fenomén „Slow TV“ (maratonské vysílání v reálném čase o jízdách vlakem, soutěžích v pletení a rybaření, které má překvapivě vysokou sledovanost), může to být nejdelší samostatná televizní epizoda všech dob.

Kdo je nejlépe placenou tureckou herečkou?

Hatice Tuba Büyüküstün (turecká výslovnost: [tuːˈbaː byjykˈystyn]; narozena 5. července 1982) je turecká herečka. Je držitelkou několika ocenění a jednou z nejpopulárnějších a nejlépe placených tureckých hereček.

Kdo je v Turecku pohledným hercem číslo 1?

Nejhezčími tureckými herci jsou Can Yaman, Burak Ozcivit a Burak Celik . Tímto končí článek o 20 nejznámějších tureckých hercích. Turecký televizní a filmový průmysl vyprodukoval jedny z nejúžasnějších talentů na světě.

Kdo je největší tureckou herečkou?

Hande Ercel je pravděpodobně nejznámější a nejkrásnější herečkou z Turecka.

Kdo je nejúspěšnější tureckou herečkou?

Hatice Tuba Büyüküstün (turecká výslovnost: [tuːˈbaː byjykˈystyn]; narozena 5. července 1982) je turecká herečka. Je držitelkou několika ocenění a jednou z nejpopulárnějších a nejlépe placených tureckých hereček.

Mohu v Turecku políbit svou ženu?

Můžete se v Turecku líbat na veřejnosti? Ano, Turecko je sekulární země, ale jen si dejte pozor, v některých čtvrtích není dlouhý francouzský polibek příliš vítaný! Ale objetí milované osoby a polibek na tvář je vždy v pořádku .

Je líbání na veřejnosti v Turecku v pořádku?

Jak si užít PDA
V Turecku žije převážně muslimské obyvatelstvo a projevování náklonnosti na veřejnosti může být někdy odsouzeno, zejména v tradičnějších čtvrtích. Ujistěte se, že si své milostné chvilky necháte v soukromí, abyste se nemuseli potýkat s nešťastnými pohledy.

Proč se v tureckých seriálech nelíbají?

RTÜK již monitoruje turecká média. Milující se nebo líbající se páry jsou považovány za obscénní a „proti morálním hodnotám“, takže i oscarové filmy jsou „zjednodušovány“ a scény vystřihovány. Nejrůznější scény s alkoholem a kouřením jsou rozmazávány.

Jaký je v Turecku zákonný věk pro konzumaci alkoholu?

18
Nyní tedy víte, že zákonný věk pro pití alkoholu v Turecku je 18 let . A přestože zákon nemusí být vždy striktně dodržován, je důležité oficiální věkovou hranici respektovat, abyste se během dovolené vyhnuli případným problémům.

Kdo je nejoblíbenější turecká herečka?

Hande Ercel je pravděpodobně nejznámější a nejkrásnější herečkou z Turecka.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: