Kolik číslic má slovenské telefonní číslo?

9 číslicSlovensko používá mezinárodní předvolbu 421 (+421). Čísla mají standardní formát s 9 číslicemi. Pro oblast Bratislavy se místní předvolba skládá z jedné číslice (2), za kterou následuje 8místné číslo, např. 02/12345678 Pro ostatní oblasti se místní předvolba skládá ze dvou číslic (např. 32), za kterými následuje 7místné číslo.

Jaká je předvolba země 421?

Slovensko
Slovensko (směrové číslo země +421)

Kolik číslic má slovenské telefonní číslo?

Která předvolba země je 42?

+1 USA a Kanada
+41 Švýcarsko
+42 Československo
+43 Rakousko
+44 Velká Británie

Jak získám slovenské telefonní číslo?

Jak aktivovat virtuální telefonní číslo na Slovensku?

  1. Zaregistrujte se u společnosti Ringover pomocí několika kliknutí.
  2. Vyberte si, které telefonní číslo +421 chcete.
  3. Začněte okamžitě volat a přijímat hovory online nebo z telefonní aplikace. Získejte své slovenské telefonní číslo hned teď. Více než hrady a zámky, Slovensko je připraveno na podnikání.

Která předvolba země je 37?

Před sjednocením Německa používalo západní Německo (včetně Západního Berlína) předvolbu země +49 a východní Německo předvolbu země +37. Každé z těchto zemí mělo své vlastní směrové číslo a telefonní síť.

Která předvolba země je * 420?

Česká republika
Česká republika (Česko) Kód země 420 – Worldometer.

Který kód země je +1 445?

Kódy oblastí 215, 267 a 445 jsou telefonní kódy v Severoamerickém číslovacím plánu (NANP) pro Filadelfii a přilehlé části okresů Bucks a Montgomery v americkém státě Pensylvánie .

Pro jakou zemi je číslo +44 určeno?

Spojené království
Úřad pro komunikace (Ofcom) v Londýně oznamuje, že poskytovatelům komunikačních služeb ve Spojeném království byla přidělena následující čísla pro paging a mobilní telefony ve Spojeném království (kód země +44).

Odkud je +44 mobilní číslo?

Velká Británie
Spojené království Kód země 44 – Worldometer.

Jaký je dvoumístný kód pro slovenštinu?

SK
Československo (CS, CSK, 200) se rozdělilo na Česko (CZ, CZE, 203) a Slovensko ( SK, SVK, 703 ).

Jak přidám své slovenské číslo do aplikace WhatsApp?

Kód země pro Slovensko ve službě WhatsApp je +421.
Chcete-li do aplikace WhatsApp přidat kontakt ze Slovenska, měli byste před telefonní číslo přidat +421 . Pokud je například telefonní číslo kontaktu ze Slovenska'0712345678, musíte před něj přidat +421, abyste vytvořili takový kontakt ve službě WhatsApp: +421712345678.

Je Bangladéš předvolba země?

+880Bangladéš / Předvolba čísla
Kód země Bangladéš 880 – Worldometer.

Jaké je číslo Bangladéše?

Předvolba Bangladéše je +880 .

Která předvolba země je * 225?

Pobřeží slonoviny
Pobřeží slonoviny (předvolba země +225)

Je +234 předvolba?

Nigérie
Kód země Nigérie 234 – Worldometer.

Jaká země má +1 478?

Předvolba 478 je telefonní předvolba, která obsluhuje část státu Georgia ve Spojených státech amerických . Pokrývá Macon a centrální část Georgie (Warner Robins, Swainsboro, Wadley, Milledgeville, Hawkinsville, Eastman, Cochran, Dublin, Perry).

Která země je 1?

Spojené státy
1 – Spojené státy , včetně území Spojených států: 1 (340) – Panenské ostrovy Spojených států. 1 (670) – Severní Mariany. 1 (671) – Guam.

Který kód země je 234?

Nigérie Země
Kód země Nigérie 234 Kód země NG.

Který kód země je +44 7?

Spojené království Země
Kód země Spojeného království 44 Kód země GB.

Který kód země je +44 SIM?

Spojené království Země
Spojené království Kód země 44 – Worldometer.

Jsou kódy zemí dvoumístné nebo třímístné?

Kódy zemí mohou být reprezentovány buď jako dvoupísmenný kód (alfa-2), který je doporučován jako kód pro všeobecné použití, třípísmenný kód (alfa-3), který je více spjat s názvem země, a třímístný číselný kód (číslice-3), který může být užitečný, pokud se potřebujete vyhnout použití latinky.

Jak se ve slovenštině počítá 1 10?

A deset do takové poslouchejte oba znovu. Dej to milý takový dobře, zopakujeme si čísla znovu a tentokrát je seskupíme. Jedna dva tři jo pak da. Tři.

Používá Slovensko WhatsApp?

WhatsApp je na Slovensku oblíbená aplikace pro zasílání zpráv , kterou používá mnoho lidí, aby zůstali v kontaktu s přáteli a rodinou. Chcete-li začít používat aplikaci WhatsApp, stačí si ji stáhnout do chytrého telefonu nebo tabletu a zaregistrovat si účet.

Kolik číslic má číslo ve Velké Británii?

11 číslic
Ano, téměř všechna čísla ve Spojeném království mají 11 číslic, včetně předvoleb. V zemi existuje několik oblastí, jejichž čísla obsahují pouze 10 číslic, ale ty jsou v menšině. Kombinace čísel ve Spojeném království jsou následující: Třímístné směrové číslo + osmimístné telefonní číslo.

Je Bangladéš bohatá nebo chudá země?

Bangladéš vypráví pozoruhodný příběh snižování chudoby a rozvoje. Z jedné z nejchudších zemí při svém zrodu v roce 1971 dosáhl Bangladéš v roce 2015 statusu země s nižším středním příjmem. V roce 2026 je na nejlepší cestě vystoupit ze seznamu nejméně rozvinutých zemí OSN (LDC).

Která země je 84?

Vietnam
Mezinárodní telekomunikační unie přidělila Vietnamu předvolbu +84. Všechna telefonní čísla v zemi jsou rovněž označena mezinárodní identifikací mobilního účastníka.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: