Jak si mohu vyzvednout zásilku na poště?

Zákazníci se mohou dostavit na místní poštu, kde si zásilku vyzvednou na základě údajů uvedených na zadní straně oznámení o opětovném doručení. Zákazníci se mohou dostavit na poštu k vyzvednutí zásilky v den a hodinu uvedené na oznámení o doručení PS Form 3849 nebo později.

Mohu si zásilku vyzvednout pouze na poště?

Při odesílání balíčků můžete zvolit možnost Podržet k vyzvednutí a příjemci si mohou balíčky vyzvednout na místní poště . Pokud balík očekáváte, můžete jej přesměrovat na místní poštu výběrem možnosti Podržet k vyzvednutí pomocí funkce Převzetí balíku v části Sledovat &; Spravovat na webu usps.com.

Jak si mohu vyzvednout zásilku na poště?

Jak si mohu vyzvednout balík na poště?

Vezměte si s sebou průkaz totožnosti
K vyzvednutí balíku na poště budete'potřebovat nějaký doklad totožnosti a také ID pro sledování zásilky . Může to být úplný řidičský průkaz, cestovní pas nebo některý z níže uvedeného seznamu. Jen se ujistěte, že je to originál (ne kopie) a že se jedná o osobu, které je zásilka adresována.

Jak si mohu vyzvednout balík na poště před doručením?

Ano, můžete! Pokud máte správnou IDENTIFIKACI a přesně víte, kde se váš balíček nachází. Ano, můžete si jej vyzvednout dříve, než vám bude doručen. Stačí zajít na nejbližší poštu a podívat se, jestli tam už je!

Mohu si zásilku vyzvednout na poště místo toho, aby mi ji doručili?

Poštu si můžete vyzvednout na místním pracovišti Post Office™ nebo vám ji může doručit listovní doručovatel ve vámi určeném termínu ukončení . Vezměte prosím na vědomí následující: Pokud se rozhodnete vyzvednout si poštu, musíte předložit jeden z přijatelných dokladů totožnosti.

Mohu si zásilku UPS vyzvednout místo toho, aby mi byla doručena?

Můžete nás požádat, abychom váš balíček podrželi a vy si jej mohli vyzvednout na pobočce UPS .

Mohu si zásilku UPS vyzvednout před doručením?

Ano, balíček UPS si můžete vyzvednout na odběrném místě UPS. Mohu si vyzvednout balíček UPS před doručením? Ne, ve většině případů si nemůžete vyzvednout balíček před doručením od společnosti UPS . Pokud potřebujete balíček před doručením UPS, určitě kontaktujte UPS.

Jak funguje vyzvedávání balíků?

Díky službě Parcel Collect si můžete vybrat, zda si necháte nákup doručit přímo na místní poštu, která se účastní soutěže, a tam pro vás balíky uschovají, dokud si je nevyzvednete. Prodloužená obchodní doba na některých pobočkách také znamená, že si snadno najdete čas, kdy se zastavit a vyzvednout si zásilku.

Jak dlouho mám na vyzvednutí zásilky na poště?

Jak dlouho mi pošta balíček podrží? Zásilky doručované společností Royal Mail si ponecháme po dobu 18 dnů a zásilky od společnosti Parcelforce Worldwide po dobu 15 dnů.

Mohu si balíček vyzvednout jen u společnosti UPS?

Pokud nemůžete čekat, až balíček UPS dorazí na vaše místo, může existovat možnost vyzvednout si jej přímo u UPS .

Mohu si vyzvednout balíček z distribučního centra USPS?

Ne, balík si nemůžete vyzvednout v tomto středisku Balík si však můžete vyzvednout na poště, pokud si jej necháte převzít, aby vám jej poštovní doručovatel nedoručil.

Mohu si vyzvednout balíček UPS jen tak?

Vyzvednutí balíku v prodejně UPS
Pokud jste členem služby UPS-MyChoice, můžete si zvolit, že vaše balíky budou směrovány na kterékoli přístupové místo UPS ve vaší doručovací zóně . Mezi přístupové body nepatří pouze prodejna UPS, ale i mnoho dalších prodejen Pack & Ship.

Jak dlouho může UPS zásilku zadržet?

sedm kalendářních dnů
Můžete mi podržet balíčky, když budu pryč? Ano, pokud jste členem služby UPS My Choice, The UPS Store a další pobočky UPS Access Point mohou podržet váš balíček až po dobu sedmi kalendářních dnů bez dalších poplatků. Zákaznická centra mohou váš balíček podržet až po dobu pěti pracovních dnů.

Můžete si balíky vyzvednout místo doručení?

Můžete požádat cílovou poštu, aby pro vás zásilku podržela nebo ji vrátila odesílateli . Ověřte si, zda je vaše zásilka způsobilá k převzetí balíku. Pokud na to máte nárok, můžete žádost podat online po přihlášení pomocí svého účtu na webu USPS.com.

Jak mohu svůj balíček UPS obdržet rychleji?

Naše nejrychlejší služba
UPS Express Critical® je naše služba doručení ve stejný den . Chcete-li si zásilku objednat, zavolejte z USA a Kanady na číslo 1-800-714-8779 nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese [email protected].

Kolik dní máte na vyzvednutí zásilky na poště?

Zásilky doručované společností Royal Mail si ponecháme po dobu 18 dnů a zásilky od společnosti Parcelforce Worldwide po dobu 15 dnů .

Jak si mohu vyzvednout zásilku UPS?

Chcete-li si zásilku vyzvednout na přístupovém místě UPS, vezměte si s sebou průkaz totožnosti s fotografií vydaný vládou a číslo zásilky. Pokud za vás zásilku vyzvedává někdo jiný, měl by předložit informační oznámení nebo formulář o uvolnění.

Kolikrát se pošta pokusí doručit zásilku?

Kde se nachází můj balíček od společnosti USPS? Pokud jste obdrželi oznámení o zákazu přístupu do místa doručení, bude váš balíček vrácen na místní pobočku. Pokud doručovatel nezastihne příjemce na doručovací adrese nebo není nikdo doma, kdo by balíček převzal, vrátí jej po 1 nebo 2 pokusech odesílateli .

Mohu si balíček UPS vyzvednout místo čekání na doručení?

Pokud nemůžete čekat, až balíček UPS dorazí na vaše místo, může existovat možnost vyzvednout si jej přímo u UPS .

Můžete si balíček od společnosti UPS vyzvednout místo toho, aby vám byl doručen?

Můžete nás požádat, abychom váš balíček podrželi a vy si jej mohli vyzvednout na pobočce UPS .

Podrží společnost UPS balíček?

Ano, pokud jste členem programu UPS My Choice, The UPS Store a další místa UPS Access Point mohou váš balíček podržet až sedm kalendářních dnů bez dalších poplatků . Zákaznická centra mohou váš balíček podržet až po dobu pěti pracovních dnů.

Mohu si jen zajít do UPS a vyzvednout si svůj balíček?

Pokud nemůžete čekat, až balíček UPS dorazí na vaše místo, může existovat možnost vyzvednout si jej přímo u UPS .

Mohu si nechat zásilku vyzvednout a doručit?

Nechte si balíček vyzvednout a doručit až k vám. Pokud potřebujete vyzvednout a doručit balík až k vám, lze to snadno a levně zařídit pomocí služby Parcel Monkey . Chcete-li si objednat vyzvednutí balíku a využít zvýhodněných cen u kurýrů velkých značek, jako jsou DPD, DHL a Parcelforce, získejte okamžitou nabídku u Parcel Monkey.

Mohu si balík vyzvednout jen u společnosti UPS?

Balíček může být směrován na určené místo The UPS Store, nikoli do hlavního bydliště nebo místa podnikání příjemce'. Příjemce si pak může balíček vyzvednout v době, která mu vyhovuje .

Potřebuji k vyzvednutí balíku UPS průkaz totožnosti?

Při vyzvednutí zásilky budete muset předložit doklad totožnosti, proto si s sebou vezměte průkaz totožnosti s fotografií . Zákazníci, kteří si vyzvedávají zásilku na přístupovém místě UPS Access Point® , použijí k vyzvednutí zásilky kiosek s dotykovou obrazovkou ve skříňce.

Jak dlouho se zásilka na poště uchovává?

18 dní
Jak dlouho mi pošta balíček podrží? Zásilky doručované společností Royal Mail si ponecháme po dobu 18 dnů a zásilky od společnosti Parcelforce Worldwide po dobu 15 dnů.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: