Jak najdu svůj e-mail?

Obecné pokyny pro vyhledání e-mailové adresyZačněte psát novou e-mailovou zprávu.Hledejte řádek, který začíná slovy Od. Obsahuje vaši e-mailovou adresu. pokud máte pro odesílání nakonfigurováno více než jednu e-mailovou adresu, obvykle se při sestavování e-mailu zobrazí jako volby v nabídce v řádku Od.

Jak najdu svůj e-mail v telefonu?

A prohlížeči telefonu. A přihlášení. Nepřečtené e-maily si můžete prohlížet nebo na e-maily odpovídat přímo odtud na. Nyní můžete kontrolovat e-maily, ať jste kdekoli, pokud máte telefon.

Jak najdu svůj e-mail?

Jak najdu svůj e-mail, když jsem ho zapomněl?

Zapomněli jste e-mailovou adresu, kterou používáte k přihlášení.

 1. Chcete-li najít své uživatelské jméno, postupujte podle následujících kroků. Potřebujete znát následující údaje: Telefonní číslo nebo e-mailovou adresu pro obnovení účtu. Celé jméno na vašem účtu.
 2. Podle pokynů potvrďte, že se jedná'o váš účet.
 3. Najdete seznam uživatelských jmen, která odpovídají vašemu účtu.

Jak najdu e-mail v iPhonu?

Vyhledání e-mailu v aplikaci Mail na iPhonu

 1. V poštovní schránce přejeďte prstem dolů, aby se zobrazilo vyhledávací pole, klepněte na něj a zadejte hledaný text.
 2. Nad seznamem výsledků si můžete vybrat mezi vyhledáváním ve všech schránkách nebo v aktuální schránce.
 3. Klepněte na hledání a poté klepněte na e-mail v seznamu výsledků pro jeho přečtení.

Jak dostanu svůj e-mail do iPhonu?

Nastaví se automaticky, pokud používáte běžného poskytovatele e-mailu

 1. Přejděte do Nastavení > Mail a potom klepněte na Účty.
 2. Klepněte na Přidat účet a poté vyberte poskytovatele e-mailu.
 3. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo.
 4. Pokud se zobrazí Další, klepněte na Další a počkejte, až Mail ověří váš účet.
 5. Pokud se zobrazí možnost Uložit, klepněte na možnost Uložit.

Jak najdu všechny své e-mailové účty na své jméno?

Jednou z nejjednodušších metod je přejít do oficiálního centra nápovědy služby Gmail a klepnout na možnost Zobrazit všechny účty spojené s vaším jménem . Odtud můžete snadno procházet všechny účty patřící k vašemu jménu. Další možností je přejít na oficiální fórum podpory služby Gmail a napsat dotaz s žádostí o pomoc.

Jaké je mé e-mailové jméno?

Jméno e-mailu (známé také jako jméno odesílatele) je jméno, které'se zobrazí při odesílání e-mailu . Uživatelské jméno e-mailu je však vaše e-mailová adresa. Například na obrázku níže je e-mailové jméno „John“ a uživatelské jméno „[email protected]“.

Proč se mi v iPhonu nezobrazuje můj e-mail?

Pokud na iPhonu nedostáváte e-maily, zkuste obnovit, restartovat nebo přeinstalovat aplikaci Mail . Ujistěte se, že je povolena funkce Obnovení aplikace na pozadí a že e-mailové adresy a hesla jsou správné. Zkontrolujte nastavení aplikace iOS Fetch, aplikace Mail a oznámení a schránky odeslané pošty propojených e-mailových účtů.

Proč nemohu v iPhonu najít svůj e-mail?

Stiskněte libovolné prázdné místo na domovské obrazovce, dokud se ikony nezačnou třást, a přetáhněte ikonu Pošta. Někdy omylem odstraníme aplikace nebo použijeme funkci Odložit nepoužívané aplikace na iPhone . To může být příčinou chybějící ikony aplikace Mail. Chcete-li ji tedy obnovit, stačí aplikaci znovu nainstalovat z App Store.

Je vaše uživatelské jméno Google vaše e-mailová adresa?

Část vaší adresy Gmail před @gmail.com je uživatelské jméno vašeho účtu Google .

Jak docílím toho, aby se můj e-mail zobrazoval na iPhonu?

Přejděte do Nastavení > Mail > Oznámení a zkontrolujte, zda je zapnuta volba Povolit oznámení. Klepněte na Přizpůsobit oznámení a poté klepněte na e-mailový účet, u kterého chcete provést změny. Vyberte požadované nastavení, například Upozornění nebo Odznaky.

Kde najdu svůj e-mail na iPhonu?

A nyní uvidíte ve svých poštovních schránkách svůj zbrusu nový účet, klepněte na něj a zjistíte, že všechny vaše e-maily byly staženy do složky Doručená pošta.

Jak najdu své e-mailové jméno na Googlu?

Zobrazte adresu účtu Gmail (pod položkou Obecná nastavení). Uživatelské jméno je první část adresy Gmail před symbolem @.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: